Geserveerd op een pita brood met salade met saus naar keuze
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje shoarma
Geserveerd op een pita brood met salade met saus naar keuze
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kipschnitzel
Geserveerd op een pita brood met salade met saus naar keuze
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kipsaté
3 stokjes. Geserveerd op een pita brood met salade met saus naar keuze
€ 9,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje sjasliek
Geserveerd op een pita brood met salade met saus naar keuze
€ 9,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kipfilet speciaal
Met champignons, paprika en uien. Geserveerd op een pita brood met salade met saus naar keuze
€ 9,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje shoarma kaas
Geserveerd op een pita brood met salade met saus naar keuze
€ 9,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kipfilet Hawaï
Met ananas. Geserveerd op een pita brood met salade met saus naar keuze
€ 9,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje shoarma speciaal
Met champignons, paprika en uien. Geserveerd op een pita brood met salade met saus naar keuze
€ 9,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje shoarma super
Met extra vlees. Geserveerd op een pita brood met salade met saus naar keuze
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turks brood döner kebab
Geserveerd op een turks brood met salade met saus naar keuze
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turks brood falafel
Geserveerd op een turks brood met salade met saus naar keuze
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje gyros
Geserveerd op een pita brood met salade met saus naar keuze
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kipfilet
Geserveerd op een pita brood met salade met saus naar keuze
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje köfte
Geserveerd op een pita brood met salade met saus naar keuze
€ 9,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kaas
Met kaas
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje ham kaas
Met ham en kaas
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje Hawaï
Ananas, ham en kaas. Geserveerd op een pitabroodje met saus naar keuze
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje gezond
Ham, kaas, sla, wortel, tomaat, augurk, komkommer en ui. Geserveerd op een pitabroodje met saus naar keuze
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turks brood kipdöner
Geserveerd op een turks brood met sla, tomaat, ui, wortel, komkommer en ui met saus naar keuze
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Stokbroodjes
Stokbrood kipdöner
Geserveerd met saus
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Stokbrood döner kaas
Met kaas. Geserveerd met saus
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Stokbrood gezond
Met ham, kaas, sla, ei, komkommer, ui, tomaat en wortel
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Stokbrood kip speciaal
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Stokbrood buurvrouw
Stokbrood met gesmolten ham en kaas en vlees naar keuze
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Stokbrood shoarma kaas
Met kaas. Geserveerd met saus
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Stokbrood ham kaas
Met ham en kaas
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Stokbrood Hawaï
Ananas, ham en kaas
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Stokbrood sucuk
Met sucuk
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Stokbrood kruidenboter
Met kruidenboter
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Stokbrood kaas
Met kaas
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm wrap
Dürüm kipdöner
Geserveerd met salade en een saus naar keuze
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm kipfilet
Geserveerd met salade en een saus naar keuze
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm crispy chicken
Geserveerd met salade en een saus naar keuze
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm adana kebab
Geserveerd met salade en een saus naar keuze
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm shoarma
Geserveerd met salade en een saus naar keuze
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm köfte
Geserveerd met salade en een saus naar keuze
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm döner kebab
Geserveerd met salade en een saus naar keuze
€ 8,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalons
Kapsalon shoarma
Geserveerd met friet, kaas, salade en een saus naar keuze
€ 12,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kip döner
Geserveerd met friet, kaas, salade en een saus naar keuze
€ 12,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kipfilet
Geserveerd met friet, kaas, salade en een saus naar keuze
€ 12,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon döner kebab
Geserveerd met friet, kaas, salade en een saus naar keuze
€ 12,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon gyros
Geserveerd met friet, kaas, salade en een saus naar keuze
€ 12,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza's
Pizza contadina
Tomaat, kaas, oregano, salami, uien, kappertjes en pepers
€ 12,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza kipdöner
Tomatensaus, kaas en kipdöner
€ 13,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza pollo
Tomatensaus, kaas en stukjes kipfilet
€ 13,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza capricciosa
Tomaat, kaas, oregano, mozzarella, ham, artisjok, champignons en olijven
€ 13,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza picante
Tomaat, kaas, oregano, champignons, paprika, uien, gehakt en pepers
€ 13,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza frutti di mare
Tomaat, kaas, oregano en verschillende soorten zeevruchten
€ 13,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza quattro formaggi
Tomaat, kaas, oregano, mozzarella, gorgonzola en Parmezaanse kaas
€ 13,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza quattro stagioni
Tomaat, kaas, oregano, ham, salami, champignons en paprika
€ 13,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza shoarma
Tomaat, kaas, oregano en shoarmavlees
€ 13,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza döner kebab
Tomaat, kaas, oregano, uien en döner kebab
€ 13,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Hami
Kipfilet, tomaat, kaas, champignons, paprika en uien
€ 14,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza mafiosa
Tomaat, kaas, oregano, champignons, paprika, uien en shoarma
€ 14,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza kipdöner speciaal
Tomatensaus, kaas, champignons paprika, uien en kipdöner
€ 14,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Babylon
Ham, salami, champignons, paprika, gehakt, uien en ananas
€ 14,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Laarbeek
Kapsalon pizza met vlees naar keuze, friet, sla en kaas
€ 14,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Calzone
Dubbelgevouwen pizza met tomaat, kaas, oregano, ham, champignons, paprika en uien
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Hawaï
Tomaat, kaas, oregano, ham en ananas
€ 11,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza pepperoni
Pikante salami en paprika
€ 11,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza pomodoro
Tomaat, kaas, oregano, mozzarella, verse tomaat en uien
€ 12,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza bolognese
Tomaat, kaas, oregano, bolognesesaus en champignons
€ 12,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza bismarck
Tomaat, kaas, oregano, spek, paprika en uien
€ 12,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza tonno
Tomaat, kaas, oregano, tonijn en uien
€ 12,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza vegetaria
Tomaat, kaas, oregano, champignons, paprika en uien
€ 12,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza carni
Tomaat, kaas, oregano, ham, salami en gehakt
€ 12,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Margherita
Tomaat, kaas en oregano
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza borromeo
Tomaat, kaas, oregano en ham
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza salami
Tomaat, kaas, oregano en salami
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza taco
Gehakt en sla
€ 11,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Napolitana
Tomaat, kaas, oregano, ansjovis, kappertjes en olijven
€ 11,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Americano
Tomaat, kaas, oregano, ham en salami
€ 11,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza zola
Tomaat, kaas, oregano, en gorgonzola
€ 11,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza funghi
Tomaat, kaas, oregano, ham en champignons
€ 11,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza's
Turkse pizza met kipfilet
Geserveerd met salade en saus naar keuze
€ 9,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza met kipdöner
Geserveerd met salade en saus naar keuze
€ 9,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza met shoarma
Geserveerd met salade en saus naar keuze
€ 9,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza met döner
Geserveerd met salade en saus naar keuze
€ 9,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza
Geserveerd met salade en saus naar keuze
€ 6,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta's
Pasta mama sussi
Kip met champignons en roomsaus
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta formagio
Gorgonzola, mozzarella, parmezaan en roomsaus
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta carbonara
Spek, ei en roomsaus
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta scampi
Pasta met garnalen, champignons en roomsaus
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta tonno
Champignons, paprika, uien, tonijn met tomatensaus
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta vegetate
Champignons, paprika, uien en tomatensaus
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta frutti di mare
Met zeevruchten in roomsaus
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta gratinati
Salami met vleessaus uit de oven
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta aglio e olio
Knoflook olie en pepers
€ 9,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pasta bolognese
Met vleessaus
€ 10,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Wok
Wok garnalen
Garnalen, champignons, paprika en uien
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Wok Babylon
Kipfilet, champignons, paprika en uien
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Burgers
Beefburger menu
Inclusief friet, frisdrank en saus
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cheeseburger menu
Inclusief friet, frisdrank en saus
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Double beefburger menu
Inclusief friet, frisdrank en saus
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken burger menu
Inclusief friet, frisdrank en saus
€ 12,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Veggie chicken burger menu
Inclusief friet, frisdrank en saus
€ 12,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Double cheeseburger menu
Inclusief friet, frisdrank en saus
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken burger
Op een hamburgerbroodje met cheddar kaas, sla, tomaat en mayonaise
€ 7,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Veggie chicken burger
Op een hamburgerbroodje met cheddar kaas, sla, tomaat en mayonaise
€ 7,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Double cheeseburger
Op een hamburgerbroodje met cheddar kaas en twee burgers, augurk, ui en ketchup
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Beefburger
Op een hamburgerbroodje met augurk, ui en ketchup
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cheeseburger
Op een hamburgerbroodje met cheddar kaas, augurk, ui en ketchup
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Double beefburger
Op een hamburgerbroodje met twee burgers, augurk, ui en ketchup
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotels
Alle schotels worden geserveerd met friet of rijst, salade, pita en saus
Gyros schotel
Reepjes vlees met Griekse kruiden en uien. Geserveerd met friet of rijst, salade, pita en saus
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipsaté schotel
3 stokjes of 6 stokjes. Geserveerd met friet of rijst, salade, pita en saus
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipschnitzel schotel
Gepaneerde kipfilet. Geserveerd met friet of rijst, salade, pita en saus
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Calamari schotel
Inktvisringen. Geserveerd met friet of rijst, salade, pita en saus
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Köfte schotel
Geserveerd met friet of rijst, salade, pita en saus
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kip marsala schotel groot
Met champignonroomsaus
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kip Napoli schotel groot
In pikante tomatensaus
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipschnitzel met champignonroomsaus schotel groot
Geserveerd met friet of rijst, salade, pita en saus
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Adana kebab schotel
Pittig gekruid gehakt. Geserveerd met friet of rijst, salade, pita en saus
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spareribs schotel groot
Gegrilde spareribs
€ 17,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarma speciaal schotel
Met gebakken champignons, paprika en uien. Geserveerd met friet of rijst, salade, pita en saus
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarma kaas schotel
Geserveerd met friet of rijst, salade, pita en saus
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipfilet schotel
Geserveerd met friet of rijst, salade, pita en saus
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipfilet speciaal schotel
Met champignons, paprika en uien. Geserveerd met friet of rijst, salade, pita en saus
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipfilet Hawaï schotel
Met ananas. Geserveerd met friet of rijst, salade, pita en saus
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sjasliek kalfsvlees schotel
Met gebakken champignons, paprika en uien. Geserveerd met friet of rijst, salade, pita en saus
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel döner kebab
Geserveerd met friet of rijst, salade, pita en saus
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel döner kebab kaas
Met kaas. Geserveerd met friet of rijst, salade, pita en saus
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kpdöner schotel
Geserveerd met friet of rijst, salade, pita en saus
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipdöner speciaal schotel
Met gebakken champignons, paprika en uien. Geserveerd met friet of rijst, salade, pita en saus
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel shoarma
Geserveerd met friet of rijst, salade, pita en saus
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mix schotels
Alle schotels worden geserveerd met friet of rijst, salade, pita en saus
Beek en Donk mix schotel
Shoarma, döner en spareribs. Geserveerd met friet of rijst, salade, pita en saus
€ 21,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mx grill mix schotel
Voor 2 personen. Shoarma, döner, kipfilet, spareribs en köfte
€ 45,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Babylon mix schotel
Shoarma, döner en kipfilet. Geserveerd met friet of rijst, salade, pita en saus
€ 21,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mix schotel
Geserveerd met friet of rijst, salade, pita en saus
€ 17,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Buckets
Party bucket chicken strips 8 stuks
8 stuks
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bakje inktvisringen
10 stuks
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mix bucket
5 hotwings en 5 chicken strips
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Party bucket hotwings 15 stuks
15 stuks
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Party bucket hotwings 10 stuks
10 stuks
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hotwings en losse kipgerechten
Hotwings 5 stuks
5 stuks
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Crispy chicken strips grote schotel
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hotwings kleine schotel
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Crispy chicken strips 5 stuks
5 stuks
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Crispy chicken strips kleine schotel
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Crispy chicken strips 3 stuks
3 stuks
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kindermenu's
Inclusief friet en saus
Kaassoufflé kindermenu
Inclusief friet en saus
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikandel kindermenu
Inclusief friet en saus
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kroket kindermenu
Inclusief friet en saus
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipcorn kindermenu
Inclusief friet en saus
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipnuggets kindermenu
Inclusief friet en saus
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kinderpizza's
Kinderpizza salami
Tomaat, kaas, oregano en salami
€ 6,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kinderpizza ananas
Tomaat, kaas, oregano en ananas
€ 6,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kinderpizza borromea
Tomaat, kaas, oregano en ham
€ 6,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kinderpizza Margherita
Tomaat, kaas en oregano
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet en snacks
Kipcorn
1 stuk
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipnuggets
5 stuks
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Portie friet
Portie
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kroket
1 stuk
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikandel speciaal
1 stuk
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kaassoufflé
1 stuk
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikandel
1 stuk
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salades
Salade nizzarda
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Caesarsalade kip
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salade capricciosa
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salade mista
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra's en sauzen
Sambal
Bakje
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cocktailsaus
Bakje
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tomaat
Bakje
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sweet chilisaus
Bakje
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Honey BBQ
Bakje
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mayonaise
Bakje
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Curry
Bakje
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ketchup
Bakje
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Knoflooksaus
Bakje
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turks brood
Los
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra pita
Los
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sweet & sour
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frisdranken
Chaudfontaine Bruisend Natuurlijk Mineraalwater 500 ml
Natuurlijk mineraalwater met toegevoegd koolzuurgas.
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00), € 5,30/l, 0,5l
Chaudfontaine Natuurlijk Mineraalwater 500 ml
Natuurlijk Mineraalwater
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00), € 5,30/l, 0,5l
Red Bull Energy Drink 250ml
Stimuleert Lichaam en Geest. Red Bull Energy Drink wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
€ 3,15
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ayran 250ml
Beker
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dr. Pepper 330ml
Blikje
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fristi 250ml
Blikje
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chocomel 250ml
Blikje
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dr Foots Cola 330ml
Blikje
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,03/l, 0,33l
Oasis aardbei framboos 330ml
Blikje
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,03/l, 0,33l
Powerade Cherry Isotonic Sports Drink 500 ml
Isotone sportdrank met vruchtensmaak, met suikers en zoetstoffen, met vitamine B6. Bold hydration*Body & mind**Koolhydraat-elektrolytoplossingen vergroten de opname van water tijdens lichamelijke inspanningen. Vitamine B6 draagt bij tot een normale psychologische functie.
€ 3,15
incl. statiegeld (€ 0,00), € 6,30/l, 0,5l
Powerade Mountain Blast Isotonic Sports Drink 500 ml
Isotone sportdrank met vruchtensmaak, met suikers en zoetstoffen, met vitamine B6. Bold hydration*Body & mind**Koolhydraat-elektrolytoplossingen vergroten de opname van water tijdens lichamelijke inspanningen. Vitamine B6 draagt bij tot een normale psychologische functie.
De Red Edition smaakt naar frisse watermeloen. Red Bull Energy Drink wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
€ 3,15
incl. statiegeld (€ 0,00), € 12,60/l, 0,25l
Red Bull Energy Drink Apricot Edition 250ml
Abrikoos aardbei smaak
€ 3,15
incl. statiegeld (€ 0,00), € 12,60/l, 0,25l
Oasis tropical 330ml
Blikje
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,03/l, 0,33l
AA Drink 330ml
Flesje
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fernandes Green Punch Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET VRUCHTENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,03/l, 0,33l
Fernandes Red Grape Blik 0,33 L
FRISDRANK MET DRUIVENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,03/l, 0,33l
Fernandes Cherry Bouquet Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET KERSENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,03/l, 0,33l
Fernandes Super Pineapple Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET ANANASSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,03/l, 0,33l
Minute Maid Apple 330 ml
Appelsap uit Concentraat.
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,03/l, 0,33l
Minute Maid Orange 330 ml
Sinaasappelsap uit Concentraat.
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,03/l, 0,33l
Fuze Tea Infused Iced Tea Green Tea 330 ml
Frisdrank op basis van getrokken groene thee, met citrussmaak, met suiker en zoetstof. Green teaEen heerlijke fusie van groene thee en citroensap... voor een moment van pure ontspanning.We gebruiken getrokken thee, dus als je wat bezinksels of kleine kleurverandering opmerkt, geen zorgen... dat is puur natuur.
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,03/l, 0,33l
Fuze Tea Sparkling Lemon Black Tea 330 ml
Frisdrank met thee-extracten en citroensmaak met suiker en zoetstof. Een verrassende Fusie van zwarte thee-extracten en een natuurlijke citroensmaak.
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,03/l, 0,33l
Fuze Tea Infused Iced Tea Black Tea Peach Hibiscus 330 ml
Frisdrank op basis van getrokken zwarte thee, met perziksap, met thee- en hibiscussmaak, met suiker en zoetstof. Wij gebruiken getrokken thee, gemaakt van theeblaadjes.Geniet van een heerlijke fusie van duurzaam geteelde zwarte thee, perziksap en een vleugje hibiscus... voor een moment van pure ontspanning.
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,03/l, 0,33l
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,03/l, 0,33l
Coca-Cola Zero Sugar 330 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,03/l, 0,33l
Fanta Orange 330 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,03/l, 0,33l
Fanta Lemon No Sugar 330 ml
Frisdrank met citroensap, met zoetstoffen.
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,03/l, 0,33l
Fanta Exotic 330 ml
Frisdrank met vruchtensap, met zoetstoffen.
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,03/l, 0,33l
Fanta Cassis met Zwarte Bessensap 330 ml
Frisdrank met zwarte bessensap.
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,03/l, 0,33l
Sprite Zero Sugar Lemon-Lime 330 ml
Frisdrank met natuurlijke citroen-limoen aroma's met zoetstoffen.
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,03/l, 0,33l
HAWAI 250ml
Blikje
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lipton Ice Tea Lemon 330ml
Blikje
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's 100ml
B&J 100ml CookieDough CL3 X12x375EB
Vanilleroomijs met stukken koekdeeg met chocostukken (15%) en stukken cacaofantasie (4%). Over het product:Ben & Jerry's Cookie Dough IJs is onze all time favourite smaak! In 1986 wisten we al dat we iets moois in handen hadden met ‘s werelds eerste Chocolate Chip Cookie Dough roomijs met choco chip koekjesdeeg chunks. Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml StrawbChesecake CL3 X375EB 12X
Roomijs met aardbeiencake met gezoete stukjes aardbei en koekjessaus (11%). Over dit product:Ben & Jerry's Strawberry Cheesecake IJs is lekker voor onderweg. Een fairrukkelijke beker ijs met cheesecake- ijs in combinatie met de frisse smaak van aardbeien. Gemaakt van zuivel van het duurzame 'Free grazing' zuivelprogramma van 'Caring dairy' en gevuld met de lekkerste aardbeienchunks en beste havermoutkoekjesswirl. Geniet van de romige smaak van aardbeiencheesecake ijs in combinatie met de frisse smaak van aardbeien. Nog niet genoeg gehad? Begin je zoektocht naar koekjeschunks en swirl van havermoutkoekjes. Grab a spoon and start diggin'!Hoe te gebruiken:Bewaar deze beker ijs bij -18 °C. Dit ijsje is lekker voor onderweg, er zit een lepeltje in de beker.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml ChocFudgeBrownie CL3x12x375EB
Roomijs met chocoladesmaak met browniestukken (17%). Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame ‘Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming ‘The Greyston Bakery'. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat, huwelijkse gelijkheid, toegang tot democratie en duurzaamheid. Ben & Jerry's ijs komt voor in Pints (470 ml of 500 ml), Mini cups (100 ml), ‘Wiches (30 ml of 80 ml) of Scooping bakken (4,5 L). Welk ijsje neem jij? Peace Love & Ice Cream, Ben & Jerry's. Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie: Mini cup Onze brownies komen bij de Greyston-bakkerij in New York vandaan die in zijn bakkerij daklozen de kans geeft om werkervaring op te doen en in hun eigen levensonderhoud te kunnen voorzien. Bovendien leren ze er de beste brownies bakken die wij ooit geproefd hebben. En smaakt dat weer heerlijk in de mix met ons chocoladeroomijs. Eigenlijk is deze chocoladecreatie superdeluxe!
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J'S Caramel Chew Chew 100Ml 12x
Karamelroomijs met karamel (2%) met karamelsaus (9%) en stukjes karamel omhuld met cacaofantasie (12%). Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame ‘Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming ‘The Greyston Bakery'. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat, huwelijkse gelijkheid, toegang tot democratie en duurzaamheid. Ben & Jerry's ijs komt voor in Pints (470 ml of 500 ml), Mini cups (100 ml), ‘Wiches (30 ml of 80 ml) of Scooping bakken (4,5 L). Welk ijsje neem jij? Peace Love & Ice Cream, Ben & Jerry's. Ben & Jerry's Caramel Chew Chew Mini cup: heerlijk karamelroomijs met een swirl van karamel en choco-karamel chunks. Karamelliefhebbers aller naties, hoor ons aan! Inderdaad, het kostte ons tijd, maar in deze tijd hebben wij een exclusieve karamelcreatie voor jullie ontwikkeld. Het genoegen is aan ons jullie te vertellen hoe we hiertoe gekomen zijn. Allereerst de basis: deze bestaat uit het fijnste karamelroomijs dat we konden maken. Vervolgens hebben we er een zwoele swirl van gouden karamel aan toegevoegd. En als bekroning hebben wij deze creatie rijkelijk gevuld met choco-karamelstukken om te verzekeren dat de échte liefhebber de karamel niet kan missen. Genieten!
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's 465ml
B&J Cookie Dough CL1-TE X180EB 465ml 8X
Vanilleroomijs met stukken koekdeeg met chocostukken (16%) en stukken cacaofantasie (1,5%). Over Ben & Jerry's Cookie Dough IJs:Ben & Jerry's all-time favorite Cookie Dough IJs bestaat uit een fairrukkelijke ijspint romig vanille-ijs met stukken chocolate chip koekjesdeeg en gevuld met de lekkerste en beste chunks. So grab a spoon and start diggin'! Dit ijs bevat Fairtrade gecertificeerde cacao, suiker en vanille. Onze unieke smaken zijn gecreëerd door onze Flavour Guru's, dus elke smaak heeft zijn eigen verhaal!Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C. Is dit jouw flavourite? Probeer dan ook eens Ben & Jerry's Cookie Dough S'Wich Up of de vegan variant Ben & Jerry's Non-Dairy Cookies on Cookie Dough.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J StrawbCheesCake CL1-TE180EB 465ml 8X
Roomijs met aardbeiencake met gezoete stukjes aardbei en koekjessaus (9%). Over dit product:Ben & Jerry's Strawberry Cheesecake IJs bestaat uit een fairrukkelijke ijspint met cheesecake ijs in combinatie met de frisse smaak van aardbeien. Gemaakt van zuivel van het duurzame 'Free Grazing' zuivelprogramma van 'Caring Dairy' en gevuld met de lekkerste aardbeien chunks en beste havermoutkoekjes swirl. So grab a spoon and start diggin'! Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J ChocFudgeBrownie CL1-TE180EB 465ml8X
Roomijs met chocoladesmaak met browniestukken (12%). Over Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie IJs:Het Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie IJs is fairrukkelijk chocoladeroomijs met grote chocolate fudge brownie chunks: (h)eerlijk in de mix met ons chocoladeroomijs. Gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Eigenlijk is deze chocoladecreatie superdeluxe. Deze pint ijs bevat Fairtrade gecertificeerde cacao, suiker en vanille. Dig in en enjoy! Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C. Is dit jouw flavourite? Probeer dan ook eens Topped Salted Caramel Brownie of de vegan variant met zuivelvrij chocoladeijs en Chocolate Fudge Brownie Chunks.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J CaramelChewChew CL1-TE180EB 465ml 8X
Karamelroomijs met karamel (2,5%) met karamelsaus (9%) en stukjes karamel omhuld met cacaofantasie (9%). Over het product:Ontdek het Ben & Jerry's Caramel Chew Chew IJs. Allereerst de basis: deze bestaat uit het fijnste karamelroomijs dat we konden maken. Vervolgens hebben we er een zwoele swirl van gouden karamel aan toegevoegd. En als bekroning hebben wij deze creatie rijkelijk gevuld met choco-karamelstukken om te verzekeren dat de échte liefhebber de karamel niet kan missen.Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Magnum 440ml
Magnum Double Gold Carmel Bill 440ml 8x
Roomijs met biscuitsmaak, toffee-kaneelsaus (12%), witte chocolade met karamel (19%) bedekt met een mix (1%) van gekarameliseerde pecannoten en kaneelbiscuit. Over Magnum Pint Crackables Gold Caramel Billionaire IJs:Magnum introduceert Magnum Pint Crackables Gold Caramel Billionaire IJs, een traktatie voor Magnumfans. De perfecte combinatie van fluweelzacht roomijs met biscuitsmaak en toffee-kaneelsaus, omhuld met krakende witte chocolade met karamel, bestrooid met gekarameliseerde pecannoten. Breek door de dikke, krakende laag witte Magnum-chocolade, bestrooid met stukjes kaneelbiscuit, en geniet. Elke hap neemt je mee naar een wereld van 'pleasure', buiten elke verwachting om. De Magnum Crackables Gold Caramel Billionaire van de 'Crackables'-campagne is een premium variant van onze klassieke Magnums en is ideaal voor wie eens iets bijzonders wil proberen. Ons doel is tenslotte om je de ultieme smaakbeleving te bieden. Hoe te gebruiken: Plaats de Magnum-pint 10 minuten buiten de vriezer voor het optimale kraakeffect. Knijp daarna in de zijkanten van de pint en laat je verrassen door het geluid van de krakende Magnum-chocolade. Breek dan de bovenste laag chocolade en geniet. Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Magnum: Bij Magnum geloven we dat een dag zonder pleasure een verloren dag is. Daarom gebruiken we alleen de meest premium ingrediënten voor Magnum-ijs, zoals vanillebonen uit Madagaskar en Belgische chocolade. Kwaliteit staat hierbij centraal. Magnum-ijsjes worden ondergedompeld in een heerlijke Magnum-chocoladecoating. Door de temperatuur van dit fluweelzachte ijs koelt de verleidelijke chocoladecoating onmiddellijk af en laat de kenmerkende stevige, dikke Magnum-laag achter - klaar om gekraakt te worden. Magnum, True to Pleasure.
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Magnum Double Seasalt Caramel P 440ml 8x
Vanilleroomijs met zoute suikerkristallen (1%), een gezouten karamelsaus (13%) en melkchocolade (20%). Over Magnum Pint Crackables Double Salted Caramel IJs:Magnum introduceert Magnum Pint Crackables Double Salted Caramel IJs, een traktatie voor Magnumfans. De perfecte combinatie van fluweelzacht vanilleroomijs met een gezouten karamelsaus. Breek door de dikke, krakende laag Magnum-melkchocolade, bestrooid met zoute suikerkristallen, en geniet. Elke hap neemt je mee naar een wereld van 'pleasure', buiten elke verwachting om. De Magnum Crackables Double Salted Caramel van de 'Crackables'-campagne is een premium variant van onze klassieke Magnums en is ideaal voor wie eens iets bijzonders wil proberen. Ons doel is tenslotte om je de ultieme smaakbeleving te bieden. Hoe te gebruiken: Plaats de Magnum-pint 10 minuten buiten de vriezer voor het optimale kraakeffect. Knijp daarna in de zijkanten van de pint en laat je verrassen door het geluid van de krakende Magnum-chocolade. Breek dan de bovenste laag chocolade en geniet. Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Magnum: Bij Magnum geloven we dat een dag zonder pleasure een verloren dag is. Daarom gebruiken we alleen de meest premium ingrediënten voor Magnum-ijs, zoals vanillebonen uit Madagaskar en Belgische chocolade. Kwaliteit staat hierbij centraal. Magnum-ijsjes worden ondergedompeld in een heerlijke Magnum-chocoladecoating. Door de temperatuur van dit fluweelzachte ijs koelt de verleidelijke chocoladecoating onmiddellijk af en laat de kenmerkende stevige, dikke Magnum-laag achter - klaar om gekraakt te worden. Magnum, True to Pleasure.
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Magnum Almond 440ml
Fluweelzacht vanille-ijs en is gevuld met knapperige stukjes amandel en krakende Magnum chocolade scherven die smelten op je tong
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Magnum White Chocolate & Cooki 440Ml 8x
Roomijs met een cacao-koekjessaus (8,5%), witte chocolade (22%), bestrooid met koekstukjes (0,5%). Over Magnum Pint Crackables White Chocolate & Cookies IJs:Magnum introduceert Magnum Pint Crackables White Chocolate & Cookies IJs, een traktatie voor Magnumfans. De perfecte combinatie van fluweelzacht roomijs met een cacao-koekjessaus, omhuld met krakende witte chocolade, bestrooid met koekstukjes. Breek door de dikke, krakende laag witte Magnum-chocolade, bestrooid met stukjes koek, en geniet. Elke hap neemt je mee naar een wereld van 'pleasure', buiten elke verwachting om. De Magnum Crackables White Chocolate & Cookies van de 'Crackables'-campagne is een premium variant van onze klassieke Magnums en is ideaal voor wie eens iets bijzonders wil proberen. Ons doel is tenslotte om je de ultieme smaakbeleving te bieden. Hoe te gebruiken: Plaats de Magnum-pint 10 minuten buiten de vriezer voor het optimale kraakeffect. Knijp daarna in de zijkanten van de pint en laat je verrassen door het geluid van de krakende Magnum-chocolade. Breek dan de bovenste laag chocolade en geniet. Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Magnum: Bij Magnum geloven we dat een dag zonder pleasure een verloren dag is. Daarom gebruiken we alleen de meest premium ingrediënten voor Magnum-ijs, zoals vanillebonen uit Madagaskar en Belgische chocolade. Kwaliteit staat hierbij centraal. Magnum-ijsjes worden ondergedompeld in een heerlijke Magnum-chocoladecoating. Door de temperatuur van dit fluweelzachte ijs koelt de verleidelijke chocoladecoating onmiddellijk af en laat de kenmerkende stevige, dikke Magnum-laag achter - klaar om gekraakt te worden. Magnum, True to Pleasure.